آکاایران:درست کردن وسایل کاربردی با استفاده از وسایل دم دستی و دور ریختنی یکی از روش‌های رشد خلاقیت است. انواع قاب عکس تاشو، قاب عکس رومیزی و قاب عکس گرد را می‌توانید به کمک مقوا و با صرف وقت و خلاقیت به راحتی تهیه کنید.

آشنایی با برخی از هنرهای زیبا که به سادگی می توان در خانه با وسایل دم دستی انجام داد یکی از فعالیت های جالبی است که برای اوغات فراغت پیشنهاد می شود. در این مقاله از مجموعه مقالات ساخت کاردستی آکاایران , به شما طرز درست کردن قاب عکس مقوایی با وسایل و روشی بسیار ساده را آموزش دهیم تا با ساده ترین وسایل اولیه برای عکس هایی که هر کدام خاطراتی را برای شما زنده می کنند یک قاب زیبای مقوایی بسازید.ساخت قاب عکس

روش ساخت قاب عکس با مقوا

روش ساخت قاب عکس با مقوا

کافیست کمی سلیقه و خلاقیت به خرج دهید اینطوری میتوانید با هزینه بسیار کم خودتان قاب عکس درست کنید و از دست ساز بودن قاب عکس هایتان نیز به خودتان ببالید، با مقوا مدل قاب عکس های مختلفی میتوانید درست کنید که نمونه ای از مدل های آن ها را در ادامه مشاهده میکنید.

ساخت قاب عکس با مقوا

قاب عکس کاردستی با مقوا

ساخت کاردستی قاب عکس با مقوا

ساخت قاب عکس با مقوا رنگی

طرز ساخت قاب عکس با مقوا

ساخت قاب عکس مقوایی کودکانه

فیلم ساخت قاب عکس با مقوا

قاب عکس های مقوایی را میتوانید با گواش، کاغذ رنگی، اکلیل، مروارید و ... تزیین کنید این دیگر بستگی به سلیقه شما دارد. اگر قاب عکس کودکانه قرار است درست کنید بهتر است آن را با گواش و کاغذ رنگی تزیین کنید.

فیلم آموزش ساخت قاب عکس با مقوا

قاب عکس مقوایی خلاقانه

قاب عکس های خلاقانه با جعبه های مقوایی