به نقل از آکاایران: حال که از سرگردانی جهت انتخاب و خرید سینی چای مورد نظر برای پذیرایی از مهمانان نوروز خسته شده اید به فروشگاه های عرضه کننده محصولات چوبی شمال کشور سری بزنید و سینی چوبی تهیه کنید. سپس آن را به رنگ دلخواه رنگ آمیزی کنید. در این مرحله دو امکان وجود دارد...

سینی پذیرایی

۱- آکاایران: شما می توانید شابلونی به طرح دلخواه درست و یا تهیه کنید سپس با استفاده از تکنیک استنسیل، چاپ طرح مورد نظر را بر روی سطح داخلی سینی انجام دهید. برای این منظور کافی است شابلون را در کف سینی قرار داده و نوک قلم موی آغشته به رنگ را با روش ضربه ای در محل های خالی شابلون و بر روی سطح سینی تماس دهید به این ترتیب پس از برداشتن شابلون خواهید دید طرح مورد نظر بر کف سینی چاپ شده است.

۲- از تکنیک دکوپاژ استفاده کنید. به این معنا که کپی رنگی از عکس و یا اثر هنری مورد نظر را با چسب چوب بر سینی بچسبانید. در پایان برای پوشش طرح و دکوپاژ هر دو روش با استفاده از اسپری کیلر سطح داخل سینی را با لایه متعددی از کیلر پوشش دهید. به این ترتیب سینی به راحتی قابل شست وشو خواهد شد.
پیشنهاد: به جای سینی چوبی از انواع ملامینی موجود در بازار نیز می توانید استفاده کنید. با این کار هم هزینه بسیار کمتری را پرداخت کرده اید و هم سینی پذیرایی متفاوتی را خواهید داشت.

ویرایش وتلخیص:آکاایران