آکاایران: نحوه درست کردن جعبه هدیه روز پدر و تزئین آن

آکاایران: نحوه درست کردن جعبه هدیه روز پدر و تزئین آن

8
By یلدا on · جعبه هدیه,مناسبتی,هنرهای تزئینی,هنرهای دستی

خرید هدیه روز پدر و روز مرد اهمیت زیادی داره، ولی یکی دیگه از مسائلی که خیلی مهمه درست کردن جعبه هدیه روز پدر اونم با توجه به سلیقه آقایونه. وقتی هدیه رو داخل یه جعبه هدیه مناسب قرار میدین این نشون میده که شما برای پدرتون چقدر ارزش قائل هستین و با توجه زیادتون، قدردان محبت هاشون هستین. پس همراهم باشین تا با هم مناسب ترین جعبه هدیه روز پدر رو بسازیم.

آموزش ساخت جعبه هدیه روز پدر + الگو

آموزش امروزم به شما دوستهای خوبم کمک میکنه که خیلی راحت یه جعبه هدیه روز پدر که خیلی دلپذیر و متفاوته بسازین. البته میشه از این جعبه هدیه خیلی عالی برای مناسبت های مختلف و هدیه دادن به آقایون استفاده کرد. خب اولین قدم برای ساخت جعبه، استفاده از الگوی  زیر در سایز های مختلفه. شما خیلی راحت میتونین با استفاده از پرینتر از این الگو تو سایز مورد نظرتون پرینت بگیرین.

 هنرهای تزئینی

خب بعد از پرینت گرفتن، الگو رو روی مقوای مورد نظر برای جعبه هدیه  پیاده کنین و اطراف اونو برش بزنید. مقوا رو از قسمتهای نقطه چین تا بزنید و لبه های اونو با چسب به هم بچسبونین. خب الان شما یه جعبه هدیه شبیه به یه پیراهن مردانه دارین. خب حالا از الگوی زیر استفاده کنید و اونو روی یه رنگ دیگه از مقوا در بیارین. و روی جعبه آماده شده بچسبونین.

 مناسبتی

خب دوستهای خوبم جعبه هدیه روز پدر آماده شد. دیدین که خیلی راحت میشه یه جعبه هدیه خیلی دلپذیر و متفاوت درست کرد.

 ساخت جعبه هدیه مردانه جعبه هدیه

اینم چند نمونه جعبه هدیه روز پدر که به خاطر ساده بودن و سبک خاصی که دارن برای هدیه دادن به آقایون کاملا مناسب هستن. هر وقت تصمیم دارین هدیه ایی به کسی بدین حتما به تزیین هدیه هم توجه کنید.

 ساخت جعبه هدیه

 جعبه هدیه روز مرد

 جعبه کادو

نحوه درست کردن جعبه هدیه روز پدر و تزئین آن - آکاجعبه هدیه روز پدر تزیین هدیه روز پدر

 هنرهای دستی

 هنرهای تزئینی

 مناسبتی

 ساخت جعبه هدیه مردانه جعبه هدیه

 ساخت جعبه هدیه

 جعبه هدیه روز مرد

 جعبه کادو

امیدوارم بتونین بهترین هدیه رو برای پدرهای گرامیتون تهیه کنین و اونو با جعبه هدیه ایی که امروز یاد گرفتین به پدرتون تقدیم کنید. مطمئن باشین که خوششون میاد. راستی به بقیه آموزش های هنر در خانه هم سری بزنید.

تزیین هدیه روز پدر جعبه کادو جعبه هدیه روز مرد ساخت جعبه هدیه ساخت جعبه هدیه مردانه
.

منبع : honardarkhane.com